Marzec 2021

W poniedziałek, 22 marca br., jak co roku w okolicach kalendarzowego Pierwszego Dnia Wiosny, odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

 

Podczas wydarzenia, zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna Uczelni, a także m.in. możliwości rozwoju indywidualnych zainteresowań i pasji na Uczelni np. poprzez działalność w kołach naukowych, w Chórze UR, Zespole Sygnalistów Myśliwskich „Hagard”, czy Studenckim Zespole Góralskim „Skalni”.

Przedstawione zostaną również dostępne formy wsparcia materialnego oferowane przez Uczelnię, możliwości zakwaterowania, zasady mobilności międzynarodowej, czy perspektywy zawodowe po ukończeniu studiów.

Całość programu została podzielona na sześć bloków tematycznych: ROŚLINY, ZWIERZĘTA, ŚRODOWISKO I TECHNOLOGIA, ŻYWNOŚĆ, a także : WSPARCIE STUDENCKIE (stypendia, domy studenckie, organizacje studenckie itp.) i „ŁYK KULTURY” (zespoły artystyczne, inicjatywy itp.).

O szczegółach będziemy informować na bieżąco w kanałach społecznościowych FACEBOOK oraz INSTAGRAM oraz na stronie internetowej naczej Uczelni.

PROGRAM DNIA OTWARTEGO

UWAGA - dwie aktywności prowadzone będą poza platformą Facebook. Są to:

1. Wykład „Design Thinking i twórcze rozwiązywanie problemów” – poprowadzony przez Panią mgr Grażynę Wójcik z Biura Karier i Kształcenia Praktycznego.
LINK DO WYKŁADU

2. "Zamknięte Dni Otwarte Krakowskiej Weterynarii" LINK DO SPOTKANIA
Hasło: Dniotwarte

Zapraszamy
 

Plakat - DZIEŃ OTWARTY 2021

Data wydarzenia: 22 Marca 2021
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2022 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie